معرفی استودیو   لیمافوتو

لیمافوتو با تخصص در عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی صنعتی و عکاسی پرتره با داشتن تجهیزات مدرن و به روز آماده است تا با ثبت حرفه ای تصویر از محصول شما در جهت رشد چشم گیر دیده شدن و افزایش فروش شما قدم بر دارد. 

هیچ زمان بدی برای نوآوری وجود ندارد. “جف بزوس”

استودیو سیار و ثابت لیمافوتو

عکاسی تبلیغاتی و عکاسی صنعتی با لیمافوتو

تجهیزات فنی لیمافوتو

لیمافوتو با در  دست داشتن تجهیزات مورد نیاز  عکاسی محصول از جمله نورهای با کیفیت گودکس، سافت باکس ها و مدیفایرها جهت ایجاد نور مناسب روی محصولات حساسی چون شیشه، کریستال، سنگ و انواع فلز های معمولی و قیمتی  می تواند خیال کارفرما را در این زمینه راحت کرده و ثبتی هم گام با متدهای روز بین المللی داشته باشد، همچنین در مجموعه ی لیمافوتو برای پروژه های شما از دوربین Full-Frame استفاده می‌کنیم.

در مجموعه ی لیمافوتو بسته به نوع عکاسی و تبلیغاتی عکاسی صنعتی از دکوراتیو های مختلف استفاده می شود. برای معرفی بیشتر مجموعه پیشنهاد می شود ویدئوی زیر  را مشاهده بفرمائید.

مراحل عکاسی از محصولات

مرحله‌ اول آماده سازی صحنه و نور

در ابتدایی ترین مرحله و شروع کار محصولات شما را دسته‌بندی کرده و بکگراند و میز مناسب را جهت چیدن و یا قرار دادن محصول آماده می‌کنیم، سپس به چیدن نورها که از اصلی ترین اجزای عکاسی هستند می‌پردازیم.

در این مرحله بسته به جنس و سایز محصول از مدیفایرهای گوناگون جهت رسیدن به نور مطلوب بهره‌برده تا بتوانیم استانداردهای نور را به درستی در صحنه داشته باشیم.

 در صورت عدم چینش منظم شاخه‌های نور و عدم رعایت استانداردهای مرتبط در عکاسی صنعتی ، به ثبت زیبایی دست پیدا نخواهیم کرد.

می‌توانید نمونه‌هایی از اینگونه تصاویر را مشاهده کنید.

که به علت عدم رعایت موارد فوق سوژه دچار نورزیاد و یا اوراکسپوژر شده در نتیجه باعث می‌شود از کیفیت سطح تصویر کاسته شود.

صحنه‌ی عکاسی بسته به نوع انتخاب شما (صنعتی یا تبلیغاتی) طراحی ‌و آماده‌ی شات‌های تست می‌شود.

مرحله‌ دوم پیدا کردن زاویه مناسب و عکاسی تست

در مرحله‌ی دوم عکاسی تبلیغاتی ما زاویه‌های مختلف را جهت رسیدن به یک زاویه مطلوب امتحان می‌کنیم.

و در صورت رسیدن به یک زاویه مناسب عکاسی تست را آغاز نموده و به بررسی تصویر ثبت شده جهت بهبود موقعیت محصول و موقعیت دوربین می‌پردازیم.

در این مرحله مشتری نیز می‌تواند به صورت دلخواه زاویه مورد نظر خود را به کارشناس ثبت تصاویر اعلام کند. در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی زوایای مختلفی مرسوم هستند، مانند:

۱-هیروشات که اصطلاحا سوژه به علت زوایه دوربین درست هم ارتفاع سوژه و گاهی پایین تر ،بزرگ ثبت می‌شود به هم همین علت هیرو شات نام دارد.

۲-عکاسی با زوایه ۴۵ درجه.

۳-عکاسی از بالا.

۴-عکاسی با دیگر زوایا.

مرحله‌ سوم انجام پردازش های پس از ثبت (ریتاچ و رفع نقایص)

در مرحله‌ی آخر که اصطلاحا Post Production یا پس تولید می‌گویند.

متخصص برنامه‌های طراحی مانند فوتوشاپ و لایتروم به رفع نقایص تصاویر می‌پردازد.

بخش زیادی از زیبایی بصری تصاویری که در سطح فضای مجازی و اینترنت مشاهده می‌کنید بخصوص در سطح بین‌المللی مانند شرکت های بزرگ موارد خوراکی و پوشاک از پتانسیل طراحی پس از ثبت به نحو احسن استفاده می‌کنند.

طبق قرارداد عکاسی و خدمات لیمافوتو با مشتریان عزیز در این مرحله تمام موارد مذکور در قرارداد عکاسی اعم از (ثبت لوگو شما در تصاویر، برش تصاویر در نسبت های مورد نظر شما مانند ۲/۳ ۴/۶ ۱۶/۹ ، حذف لکه ها و خش‌های موجود در محصول،  توازن سفیدی و دیگر مراحل مورد نیاز) به صورت کامل انجام شده و در آخر تصاویر ثبت شده توسط ایمیل با کیفیت کامل به صورت JPG ارسال می‌گردد.

برای دیدن نمونه‌کارهای عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی اینجا را کلیک کنید.

برای دیدن صفحه‌ی اینستاگرام ما اینجا را کلیک کنید